پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ , Tuesday 21 March 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13401
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۲ بهمن, ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۵
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  امام جمعه رامسر گفت:

  انقلاب اسلامی تداوم حرکت انبیا است/ دشمنان با تحریم ها قصد تضعیف نظام جمهوری اسلامی را دارند

  امام جمعه رامسر گفت: دشمنان با تحریم ها و ترور ها قصد تضعیف نظام جمهوری اسلامی را دارند و در این راستا آمریکا دشمن درجه یک ما و اسرائیل تحریک کننده دشمنی ها بر علیه انقلاب اسلامی است.

  به گزارش نیمه پر رامسر، حجت الاسلام سید جعفر رضایی در مراسم آغاز برنامه های دهه فجر در فرودگاه رامسر ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا گفت: لحظات تاریخی ورود امام به میهن عزیزمان و تجدید خاطرات امام در ۱۲ بهمن ۵۷ هیچگاه فراموش نمی شود و لذت بخش و تاثیر گذار است.

  وی افزود: انقلاب اسلامی یک اتفاق نادر و بی مثال در زندگی بشر بوده و اگر بخواهیم اثری از انقلاب پیدا کنیم جز حرکت دینی و اجتماعی پیامبران نمیتوانیم مثال بزنیم.

  امام جمعه رامسر با بیان اینکه در طول تاریخ بشر هیچ انقلابی مانند انقلاب اسلامی نبوده است بیان کرد: تغییر رژیم ها در طول تاریخ بشر نوعی کودتا بوده است و سیاستهای مرتبط با آن حرکت در دنیا اعمال شد اما انقلاب اسلامی برخواسته از دین مداری و جهاد به همراه حضور مردمی بوده است و توانست پس از سالها خدا باوری را در سزح جهان بگستراند.

  وی تصریح کرد: آنچه انقلاب اسلامی را خاص کرده و به عنوان یک حرکت نمونه میتوان تلقی کرد خواستگاه اساسی تحول در نظام اسلامی و خواسته های مردم است.

  وی با اشاره به اینکه در پیدایش انقلاب و پیروزی و استمرار آن هیچ قدرت خارجی در آن نقش نداشته است اظهار کرد: در ۳۸ سال انقلاب اسلامی توطئه ها نقشه ها و برنامه های دشمن بر علیه انقلاب ادامه داشت و پس از هر موفقیتی این اقدامات و توطئه های دشمنان زیادتر شده است.

  حجت الاسلام رضایی یادآور شد: دشمنان با تحریم ها و ترور ها قصد تضعیف نظام جمهوری اسلامی را دارند و در این راستا آمریکا دشمن درجه یک ما و اسرائیل تحریک کننده دشمنی ها بر علیه انقلاب اسلامی است.

  وی بیان کرد: روشنگری انقلاب اسلامی در افکار عمومی باعث ماندگاری انقلاب و رشد و بالندگی انقلاب در سطح ملی و بین المللی شد.

  وی در پایان با بیان اینکه انقلاب اسلامی تداوم حرکت انبیا است گفت: انقلاب اسلامی به برکت خون های شهدا زنده است  و امانت بزرگی در دست ماست و وظیفه پاسداری و حفظ این میراث گرانبها بر عهده همه است.