پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ , Tuesday 21 March 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 13342
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ بهمن, ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۴
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  واکنش فریدون به اقدام جدید آمریکا علیه ایران

  خواننده کشورمان نسبت به سیاست‌‌‌های جدید آمریکا و قوانین تازه عدم صدور ویزا برای ۷ کشور که ایران هم شامل آن‌ها است واکنش نشان داد.

  فریدون آسرایی:

  آمریکا یک رویا بیش نیست، حقیقت چیز دیگرى است

  فریدون آسرایی خواننده پاپ کشورمان که سال‌ها در کانادا زندگی کرده با انتشار پستی در اینستاگرامش نسبت به سیاست های جدید آمریکا و قوانین تازه عدم صدور ویزا برای ۷ کشور که ایران هم شامل آن هاست و اخراج مهاجران از این کشور  واکنش نشان داد و نوشت:

   امروز شاهد گریه هاى یک مرد ایرانى در شبکه انگلیسى زبان اخبار فرانسه بودم که از امریکا اخراج میشد

  واقعیت چیست ؟ ایا امریکا همون سرزمین ارزوهاست که مردم جهان ارزوى مهاجرت به اون رو دارند با مردمى که اکثریت راى به یک تاجر بى ادب و نژادپرست دادن که امروز با یک دستور بسیارى از هموطنانمون رو اخراج و از ورود قانونى بقیه جلوگیرى میشه؟

  سرزمینى که پدران امثال ترامپ با کشتار سرخپوستان صاحب اون شدن.

  دوستان و هموطنان من امریکا اون طور نیست که فکر میکنید نیست و طبق امار هر روز چندین نفر کشته و به چندین زن تجاوز میشه ، ایا این بهشت موعوعود عده اى هموطنه

  ریشه تروریست و افراطى گرى در منطقه عربستان سعودى است که سالهاست امثال بن لادن و داعش رو به جون مردم انداخته و با جنگ افروزى اسلحه و مهمات میفروشه تا اقتصاد کشورش رو با خون مردم منطقه شکوفا کنه.

  امروز شهروند سعودى به راحتى وارد امریکا میشه و ایرانیان که جزء قشر تحصیلکرده و با هوش جامعه امریکاست مورد توهین قرار میگیرن

  دولت امریکا با این کار نوکرى خودش رو به شیخ هاى بیسواد سعودى اعلام کرده.

  از اینجا دست اون قشر از مردم ازادیخواه امریکا رو میبوسم که با تجمع نفرت خودشونو از تصمیم ترامپ و دولت نژادپرستش اعلام کردن.

  همیشه حساب مردم از دولت ها جداست

  هموطنانم امریکا یک رویا بیش نیست حقیقت چیز دیگرى است.

  نظر شما چیه؟

   

  فارس/