پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۹ , Tuesday 20 October 2020
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12737
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۷ آذر, ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۴
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  در متن بیانیه دانشجویان عضو انجمن اسلامی مستقل دانشکده پرستاری رامسر آمده است:

  نماینده مردم رامسر در مجلس اقدامی در خور علیه اقدام خصمانه آمریکا در نقض برجام انجام دهد

  دانشجویان عضو انجمن اسلامی مستقل دانشکده پرستاری رامسر در بیانیه ای که به امضای مردم و مسئولان رامسر رسیده است از نماینده مردم رامسر در مجلس شورای اسلامی درخواست اقدامی در خور در مقابل اقدام خصمانه آمریکا در نقض برجام کردند.

  به گزارش نیمه پُر رامسر، در خواست دانشجویان عضو انجمن اسلامی مستقل دانشکده پرستاری رامسر از نماینده مردم رامسر در مجلس به امضای نمازگاران جمعه در آمد.

  پس از بدعهدی ها مکرر دولت آمریکا و تمدید تحریم های ضد ایرانی و بنا به گفته رئیس جمهور دولت تدبیر و امید نقض فاحش برجام در دوران پسابرجام، انجمن اسلامی مستقل دانشکده پرستاری رامسر در تهیه طوماری خطاب به نماینده مردم رامسر در مجلس شورای اسلامی خواستار تصمیم در خور و کوبنده در مقابل اقدامات خصمانه دولت آمریکا شدند.

  متن این بیانیه و طومار که به امضای مردم و مسئولان از جمله امام جمعه و فرماندار رامسر رسیده است به شرح زیر می باشد:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  ولن ترضی‌ عنک الیهود ولا النصاری‌ حتی‌ تتبع ملتهم

  (ای پیامبر!) هرگز یهود و نصاری از تو راضی نخواهند شد تا (آنکه تسلیم خواسته آنان شوی و) از آئین آنان پیروی کنی.

  امروز پس از گذشت یک سال از عمر برجام بار دیگر شاهد بد عهدی آمریکا بودیم موضوعی که رهبر معظم انقلاب از مدت ها پیش آن را گوشزد کرده بودند ولی عده ای آن را جدی نمی گرفتند و آن را بدبینی می‌پنداشتند ولی امروز دیگر برای همه روشن شد که آمریکا همان آمریکا دروغگو و بد عهد و دشمن همیشگی انقلاب اسلامی ایران است و ذره ای تغییر نکرده است.

  ما دانشجویان عضو انجمن اسلامی مستقل دانشکده پرستاری به همراه مردم شهید پرور رامسر بد عهدی آمریکا و نقض برجام توسط استکبار جهانی یعنی آمریکای جنایتکار را محکوم می کنیم و از نماینده محترم مجلس شهرستان رامسر می خواهیم که گوش به امر ولی فقیه و نایب امام زمان داده و بنا به درخواست ایشان اقدامی در خور و کوبنده علیه اقدام خصمانه آمریکا انجام دهند و بدانند که تصمیم و عمل امروز ایشان برای همیشه در تاریخ ثبت خواهد شد.

  و السلام علیکم و الرحمه الله و برکاته

  photo_2016-12-17_11-46-20 photo_2016-12-17_11-46-33 photo_2016-12-17_11-49-39 photo_2016-12-17_11-49-43