پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲ , Tuesday 21 March 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12251
 • تعداد نظرات : ۱ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ آبان, ۱۳۹۵ - ۰۶:۲۳
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  بخشدار رامسر خبر داد:

  عملیات اجرایی سریع جریان گازرسانی در روستاهای صعب العبور رامسر

  بخشدار رامسر گفت: گازرسانی به ۱۴ روستای شهرستان رامسر به مبلغ بیش از ۲۰ میلیارد تومان با همت مضاعف دولت تدبیر وامید با عملیات اجرایی سریع در حال اقدام است.

  به گزارش نیمه پُر رامسر، محمد آزاد که گزارش روزانه خود را در فضای مجازی منتشر می کند در پیامی نوشت: هم اکنون گازرسانی به چهارده روستای گاورمک، میانلات ،بامسی، دیسر، واچکلایه، استل کنار، گانکسر، لتر، بهارپشته، لترنسا، پیازکش، طالشرا، کلچیکه و جولو با اعتباربیش از  ۲۰ میلیاردتومان در دست اقدام است.

  وی در ادامه گزارش خود می افزاید: امروز جمعه ۷ آبان ۹۵ راس ساعت ۱۰ صبح به اتفاق اعضای شورای اسلامی بخش و جمعی از اهالی از روند پروژه گازرسانی به مجموعه روستاهایی همچون پیازکش، لترنسا، بهارپشته، کلچیکه، طالش سرا و جولو بازدید داشتم که کار لوله گذاری در روستای جولو به اتمام رسید و پیمانکار هم اکنون در روستاهای دیگر مشغول بکار است.

  در روستای جولو مسیر حفاری شده نیاز ضروری به مرمت دارد که قرار شد اقدامات لازم باهمکاری رابطین شورا، ساکنین آن روستا انجام شود.

  با توجه به اینکه این روستا از قدیم الایام محل نگهداری دام بوده است و هم اکنون نیز برخی از جوانان آن روستا اعلام آمادگی کردند که در صورت مساعدتهای دولت و مسئولین آمادگی احیا و توسعه در امر دامپروری را دارند که باید در این خصوص اقدام مناسبی معمول شود.

  در مسیر برگشت متوجه فعالیت زوجی جوان شدم و احوال شان را پرسیدم و عنوان کردند که ما در حد مقدور مبادرت به پرورش مرغ گوشتی می نماییم که در بازدید از محل نگهداری طیور شاهد فعالیت اینها همراه با تلاش در امر سبزی کاری هم بودم که باید به آنها خداقوت گفت و حمایتشان کرد.

  ضمن اینکه در این روستا معدن آبگرمی وجود دارد که اگر برنامه ریزی و بر روی آن سرمایه گذاری شود میتواند ظرفیت و پتانسیل خوبی برای اشتغال و درآمد برای اهالی و ساکنین بویژه جوانان باشد و این یکی از خواسته های مردم آن روستا بوده است که حتما باید پیگیری شود.

  انتشار یافته: ۱
  1. خدا هر چی نعمت داشته یکجا به رامسر داده…..