پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ , Saturday 16 October 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11940
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۵ شهریور, ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۲
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  امام جمعه رامسر گفت

  انتظارات مردم برای دولت تبیین شود/ کسی انتظار گفتن مسائل اختلاف برانگیز در نماز جمعه را نداشته باشد

  امام جمعه رامسر گفت: هفته دولت فرصتی خوبی است تا خدمات دولت برای مردم ارائه و انتظارات مردم نیز برای دولت تبیین شود.

  به گزارش نیمه پر رامسر، حجت‌الاسلام سیدجعفر رضایی در خطبه‌های نماز جمعه رامسر با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهار کرد: روز بزرگداشت ابوعلی سینا را در اول شهریور داشتیم که به نام روز پزشک نامگذاری شده است که به این دلی، این روز را به پزشکان و پرسنل خدوم بیمارستان‌ها تبریک می‌گویم.

  وی افزود: هفته دولت آغاز شده است و این هفته بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب فرصتی خوبی است برای اینکه خدمات دولت برای مردم ارائه شود و انتظارات مردم نیز برای دولت تبیین شود.

  امام جمعه رامسر تصریح کرد: یکی از برجستگی‌های خدمات در دولت فعلی ایجاد وحدت و انسجام بین مسئولان و اعضای هیأت دولت است، چیزی که کمتر در بین مسئولان اینگونه دیدیم، در حالی که وحدت، همکاری و هم‌فکری یکی از زمینه‌های توسعه و پیشرفت است.

  رضایی خاطرنشان کرد: ما همیشه اعلام کردیم نماز جمعه، نماز وحدت‌آفرین است و کسی هم از ما انتظار نداشته باشد مسائل اختلاف‌برانگیز را در خطبه‌های نماز جمعه مطرح کنیم زیرا نماز جمعه محل حضور افکار مختلف و روش‌های مختلف است.

  وی اضافه کرد: در شهرستان رامسر نیز همدلی و همگرایی در بین مسئولان به نحو احسن وجود دارد و در کنار این، همدلی و همراهی مردم در کنار دولتمردان موجب می‌شود تا بتوانیم در کمترین زمان شاهد پیشرفت و توسعه شگرف باشیم.

  امام جمعه رامسر در پایان گفت: رامسر ظرفیت پیشرفت و توسعه را دارد و تا به اکنون فقط ۱۰ درصد از ظرفیت آن استفاده شده است که باید زمینه توسعه و پیشرفت ظرفیت ۹۰ درصد دیگر آن را هم رقم بزنیم.

  بلاغ/