پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ , Friday 17 September 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11591
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۰ تیر, ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۳
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  رئیس اداره بیمه تامین اجتماعی رامسر:

  تامین اجتماعی گسترده ترین نهاد در عرصه نظام بیمه های اجتماعی محسوب مى شود

  رئیس اداره بیمه تامین اجتماعی رامسر گفت: سازمان تامین اجتماعی گسترده ترین نهاد در عرصه نظام بیمه های اجتماعی محسوب مى شودو این نهاد اجتماعی از طریق دو شبکه درمانی و بیمه ای به بیمه شدگان و افراد تحت پوشش خدمات ارائه می دهد.

  به گزارش نیمه پر رامسر، رئیس اداره تامین اجتماعی رامسر به همراه تعدادی از پرسنل این اداره با حجت الاسلام رضایی امام جمعه شهرستان به مناسبت هفته تامین اجتماعی دیدار کردند.

  فرهاد رستمی در این دیدار به ارائه گزارش از فعالیت های این سازمان در سال گذشته پرداخت و با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی گسترده ترین نهاد در عرصه نظام بیمه های اجتماعی محسوب مى شود، گفت: این نهاد اجتماعی از طریق دو شبکه درمانی و بیمه ای به بیمه شدگان و افراد تحت پوشش خدمات ارائه می دهد.

  رییس تامین اجتماعی رامسر با بیان اینکه این سازمان فراتر از تعهدات قانونی خود خدمات گسترده ای ارائه می دهد در خصوص چگونگی اجرای بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب واحدهای تولیدی، صنعتی و معدنی مطالبی عنوان کرد و یادآور شد: با توجه به مفاد مصوبه، مشاغل سخت و زیان آور ۴ درصد بخشنامه مستمری و ماده ۶۶ مشمول بخشنامه نمی شوند و کارفرمایان با پرداخت نقدی یا ۱۲ قسط، صددرصد شامل این بخشودگی خواهند شد و با پرداخت ۲۴ قسط و یا ۳۶ به ترتیب به صورت ۸۰ درصد و ۵۰ درصد از بخشودگی برخوردار خواهند شد.

  رستمی کارگاه هایی مانند خبازی، قنادی، نجاری، پمپ بنزین و باغات و… نیز شامل این بخشودگی جرائم دانست و ادامه داد: کارفرمایان مدارک و درخواست های خود را به تامین اجتماعی محل سکونت تحویل داده که پس از بررسی در شعبه های سازمان مدارک به استان ارسال می شود و پس از بررسی های لازم نتیجه به شعب جهت اعمال بخشودگی ارجاع داده می شود.