پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ , Sunday 14 August 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 11118
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۳ خرداد, ۱۳۹۵ - ۱۹:۴۳
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > چند رسانه ای > خبر برگزیده > دسته‌بندی نشده > ویژه ها
 •   

  با حضور پرشور بسیجیان:

  تجمع بزرگ حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم رامسر برگزار شد+تصاویر

  اجتماع بزرگ حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم رامسر، عصر امروز با حضور گسترده مردم انقلابی و بسیجیان غیور در شهرستان رامسر برگزار شد.

  به گزارش نیمه پر رامسر، عصر امروز اجتماع بزرگ حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم رامسر، با حضور گسترده مردم انقلابی، بسیجیان غیور و مسئولان شهرستانی در رامسر برگزار شد.

  در این تجمع بزرگ که با مانور شهری و پیاده روی تاکتیکی همراه بود نیروهای ویژه گردان امام حسین (ع)، بسیجیان پایگاه های محلات و اقشار، بسیج جامعه زنان با راهپیمایی از سپاه رامسر به سمت میدان امام خمینی (ره) با شعارهای لبیک یا زینب (س)، الله اکبر، لبیک یا حسین (ع) و مداحی در وصف شهیدان مازندرانی مدافع حرم، فضای شهر را معطر به عطر شهیدان در راه خدا کردند.

  سرهنگ پاسدار محمد جعفری فرمانده سپاه رامسر در حاشیه این تجمع بزرگ در گفتگویی کوتاه به خبرنگار ما گفت: فرهنگ ایثار و شهادت یکی از منحصر به فردترین شاخص هایی است که در فرهنگ تشیع و حیدری ما نقش دارد و این فرهنگ با شهادت فرزندان و رزمندگان ما روز به روز در جامعه تسری بیشتری پیدا می کند.

  وی افزود: تجمع بزرگ حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم یکی از اموری است که موجب ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه می شود و امروز ما شاهد این بودیم که مردم انقلابی به همراه بازاریان و بسیجیان همه با هم با شور و شعور انقلابی در این تجمع شرکت کردند و یک بار دیگر با راهپیمایی خودشان یاد دوران دفاع مقدس و آزاد سازی خرمشهر را در فضای شهر تداعی کردند.

  جعفری در ادامه بیان کرد: امروز انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف همچون جهاد نظامی، جهاد اقتصادی و جهاد فرهنگی با وجود رزمندگان این عرصه ها پیشتاز است و ذشمنان این انقلاب با حربه های خود هر لحظه می کوشند تا ضربه ای را به انقلاب و بیداری اسلامی بزنند که  با وجود رهبری هوشمندانه حضرت آقا و حضور نیروهای مخلص در راه این آرمان ها موفق نبودند.

  وی در پایان گفت: تجمع امروز در حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم نشان داد که جوانان بسیجی امروز همانند حوانان بسیجی رزوهای دفاع مقدس در راه این انقلاب حضور دارند و پای رهبر خود و آرمان های انقلاب اسلامی می مانند.

  در پایان برنامه تجمع بزرگ بسیجیان حجت الاسلام تسخیری نماینده ولی فقیه در سپاه رامسر بیانیه مشترک مردم استان مازندران در حمایت از جبهه مقاومت و مدافعان حرم را قرائت کرد و به زبان عربی نیز خطاب به داعشی ها و تکفیرهای ظالم با شعار لبیک یا حسین (ع) و یا حیدر (ع) رجزخوانی کرد.

  گفتنی است در ابتدای مراسم طومار حمایت از مدافعین حرم توسط مردم و بسیجیان امضا شد.

  IMG_8721 copy IMG_8730 copy IMG_8740 copy IMG_8753 copy IMG_8756 copy IMG_8764 copy IMG_8772 copy IMG_8789 copy IMG_8794 copy IMG_8801 copy IMG_8803 copy IMG_8810 copy IMG_8851 copy IMG_8856 copy IMG_8861 copy IMG_8874 copy IMG_8879 copy IMG_8887 copy IMG_8919 copy IMG_8927 copy IMG_8929 copy IMG_8945