پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱ , Friday 30 September 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10740
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۰ اردیبهشت, ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده
 •   

  امام جمعه رامسر:

  به مهارت ها و تولیدات داخلی باید توجه شود/ کارگران چرخ گردان اقتصاد کشور هستند

  امام جمعه رامسر گفت: مردم امروزه در وضعیت نامناسب معیشتی به‌ سر می‌برند که باید به تولیدات و مهارتهای داخلی توجه شود که در این صورت هم اشتغال‌زایی صورت خواهد گرفت و هم به مفهوم اقتصاد مقاومتی جامه عمل پوشانده می شود.

  به گزارش نیمه پر رامسر، حجت‌الاسلام سید جلیل مرتضوی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته ضمن تبریک روز شورا بر کار گروهی و انجام امور با مشورت تأکید کرد که چون کار به صورت گروهی انجام شود زیان های آن منحصر به فرد خاصی نیست و یا اگر موفقیت حاصل شود مورد کینه نخواهد شد و پیروزی متعلق به همت خواهد بود.

  وی به روز ملی خلیج فارس اشاره کرد و گفت: خلیج فارس همانند نگینی در ایران عزیز می‌درخشد و از دیرباز مورد تهدید دشمنان واقع می شد اما به همت نیروی سپاه دریایی تاکنون کوچکترین تعرضی صورت نگرفته و همیشه آماده خدمت هستند و برای تحقق این هدف شهدای دریایی زیادی نیز تقدیم ایران کرده اند.

  امام جمعه رامسر با اشاره به فرا رسیدن ایام شهادت استاد مرتضی مطهری افزود: معلمان قشر زحمت‌کش جامعه هستند که برای بزرگداشت این روز، آموزش و پرورش برنامه‌های جامعی را باید تدارک بیند که شایسته جایگاه معلمان باشد و از آنجا کهمعلمی شغل انبیاست و پیامبر اکرم( ص) به عنوان معلم شناخته شده، مقام و منزلت معلمان باید ارج نهاده شود.

  مرتضوی ضمن تبریک هفته کار و کارگر بیان کرد: مردم امروزه در وضعیت نامناسب معیشتی به‌سر می‌برند که باید به تولیدات و مهارتهای داخلی توجه شود که در این صورت هم اشتغال‌زایی صورت خواهد گرفت و هم به مفهوم اقتصاد مقاومتی جامه عمل پوشانده می شود.