پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ , Wednesday 5 October 2022
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10403
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۶ فروردین, ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۷
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > چند رسانه ای > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  سرانجام ریختن زباله ها در سطح شهر:

  تلاش فداکارانه پاکبان های پرتلاش رامسری برای رفع آبگرفتگی معابر عمومی+ تصاویر

  بارش شدید باران در روزهای گذشته و انباشت زباله ها در کانال های آب شهری موجب جاری شدن آب در معابر عمومی شد که پاکبانان شهرداری در جهت رفع این آب گرفتگی ها تلاش های خستگی ناپذیر و فداکارانه ای را از خود به نمایش گذاشتند.

  به گزارش نیمه پر رامسر، همیشه انسان های بزرگ و فداکار هستند که برای نجات جان دیگران یا کمک به همنوعان جان خود را به خطر می اندازند و به همین سبب نام و یاد این افراد فداکار در ذهن مردم جاودانه می ماند.

  از این گونه انسانهای شریف و از جان گذشته در تمامی کشورها بسیار هست و شهروندان به وجود همه ی آنها افتخار می کنند.

  در کشور ما بسیار هستند از این انسانهای بزرگ که جان در کف اخلاص می گذارند و در زمینه های مختلف به مردم شهر خود خدمت می کنند.

  پاکبانان شهرداری ها یکی از این نوع انسان هایی هستند که با تلاش ها و فعالیت های خود همیشه محبتشان در دل مردم شهر ریشه دار است و مردم احترام خاصی برای آنان قائل هستند.

  این روزها که در پر باران ترین شهر کشور بارش باران شدت گرفته این پاکبانان شهرداری هستند که با تلاش های خالصانه خود در کوچه پس کوچه های شهر سعی در رفع مشکلات آبگرفتکی معابر عمومی دارند.

  در تصاویر مربوطه تلاش خستگی ناپدیر پیرمرد پاکبانی را می بینیم که با تمام تلاش خود و رفتن در آب سرد کانال های آب شهر سعی در بیرون آوردن زباله های انباشت شده دارد تا مشکلی برای شهروندان پیش نیاید.

  نکته ای که در این بین حائز اهمیت است دلیل انباشت زباله ها در کانال های آب شهری و معابر عمومی می باشد که چرا برخی شهروندان و مسافران با عدم رعایت حفظ پاکیزگی شهر زباله های خود را در سطح شهر می اندازند و این روزها باید پاکبابان شهر با زحمات فراوان و گاهی پر خطر این زباله ها را از کانال خارج کنند؟!

  آیا بی اهمیتی برخی شهروندان در این زمینه که ممکن است در گاهی اوقات جان یک انسان را نیز بگیرد قابل توجیه است؟!

  بهتر است جدای از وظیفه انسانی خود در برابر زحمات و تلاش های پاکابانان شهرداری به خود آییم و زباله های خود را در سطح شهر نیاندازیم.

  * تصاویری از زحمات و تلاش های قابل تقدیر پاکبانان شهرداری رامسر در جهت رفع آبگرفتگی معابر عمومی:

  photo_2016-04-04_19-22-26 photo_2016-04-04_19-22-28 photo_2016-04-04_19-22-30 photo_2016-04-04_19-22-36