پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۹ , Saturday 8 August 2020
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 10201
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۸ فروردین, ۱۳۹۵ - ۰۷:۲۳
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  یس اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر خبر داد

  انجام ۴۲۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی رامسر/انجام ۱۱ مورد گشت مشترک دستگاه های نظارتی

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر گفت: از ابتدای آغاز طرح نظارت نوروزی تا کنون، ۴۲۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز تفریحی و فروشگاهی رامسر انجام شده است که منجر به تشکیل ۲۴ پرونده تخلف شده است.

  به گزارش نیمه پر رامسر، حمیدرضا حسیبی در گفت‌وگو با مازنداصناف، اظهار کرد: در طرح کشیک نوروزی سال جاری، شکایات مردمی نسبت به سال گذشته با کاهش قابل ملاحظه‌ای روبه‌رو بوده است.

  وی با بیان اینکه از ابتدای آغاز طرح نظارت نوروزی تاکنون، ۴۲۰ مورد بازرسی از واحدهای صنفی، مراکز تفریحی و فروشگاهی رامسر انجام شده است؛ تصریح کرد: در این مدت و طی بازرسی های انجام شده، ۲۴ پرونده تخلف تشکیل شده است که ارزش ریالی این پرونده ها ۱۱ میلیون و ۳۱۰ هزار و ۴۰۰ ریال برآورد شده است.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر با اعلام این مطلب که در طی این مدت ۱۰ مورد گزارش مردمی از تخلفات صنفی گزارش شده است که تمامی گزارشات صحیح و با متخلفان برخورد قانونی انجام شد، بیان کرد: در طرح کشیک نوروزی سال جاری، ۲۴ پرونده تعزیری تشکیل شد که ارزش ریالی این پرونده ها مبلغ ۲۵ میلیون و ۶۹۲ هزار ریال در حق دولت بوده است.

  حسیبی با بیان اینکه در این مدت ۱۱ مورد گشت مشترک نظارتی با دستگاه‌های ذیربط نظیر نیروی انتظامی، تعزیرات، اتاق اصناف، بهداشت و … برگزار شد، خاطرنشان کرد: در این بازرسی‌‌ها، چند مورد کشف کالای قاچاق که عمدتاً شامل نوشیدنی‌های انرژی زا در سوپر مارکت ها بوده است، منجر شد که برخورد لازم با متصدیان این واحدها نیز انجام شد.

  رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت رامسر در پایان متذکر شد: در سال جاری با نوسانات قیمتی کمتری در بازار ایام نوروزی مواجه بوده ایم و در صورت مشاهده تخلف، با سودجویان برخورد قانونی انجام می‌شود.