پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ , Wednesday 6 December 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 9608
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ بهمن, ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۳
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  رئیس انجمن انجمن علمی پدافند غیر عامل مازندران:

  استقرار دفتر انجمن علمی پدافند غیر عامل و مرکز آموزش و تحقیقات مازندران در رامسر

  رئیس انجمن علمی پدافند غیر عامل مازندران از استقرار دفتر انجمن علمی پدافند غیر عامل و مرکز آموزش و تحقیقات مازندران در رامسر خبر داد.

  به گزارش نیمه پر، رستم زرودی در گفتگویی در تشریح موضوع پدافند غیر عامل به خبرنگار ما گفت: انجمن علمی پدافند غیر عامل متشکل از اساتید دانشگاه های مازندران و نخبگان علمی حوزه پدافند غیر عامل استان می باشد.

  وی افزود: در پی تاکید مقام معظم رهبری بر ضرورت پدافند غیرعامل بعنوان یک اصل همیشگی و یک کار طولانی مدت ،جمعی ،بسیجی و خستگی ناپذیر است  و ضرورت تشکیل انجمن علمی پدافند غیر عامل جهت اجرای منویات مقام معظم رهبری می باشد.

  زرودی اظهار داشت: جلسات این انجمن ذیل  بحث و تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف درحوزه های مختلف تشکیل می شود که  این حوزه ها عبارت است ازحوزه کالبدی ، حوزه سایبری ، حوزه زیستی ، حوزه پرتوی ، حوزه شیمیایی ، حوزه پدافند مردم محور که با توجه به اینکه تهدیدات در تقسیم بندی اخیر شکل جدیدی به خود گرفته است علاوه بر تهدیدات سخت ، مردم محور و تهدیدات فناوری، کار را در زمینه های جنگ نرم ، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی حساس تر کرده است. پدافند غیر عامل در ۵ کمیته و ۱۵ کارگروه فعال است.

  رئیس انجمن علمی پدافند غیر عامل مازندران  ادامه داد: انجمن علمی پدافند غیر عامل استان مازندران  دومین انجمن علمی پدافند غیر عامل کشور است.

  وی تصریح کرد: این انجمن از حوزه مردم ظهور می کند و هدف آن  پیشگیری از خطراتی است که براساس مطالعات گسترده منطقه را تهدید می کند رستم زرودی در ادامه تهدیدات غرب مازندران  را در حوزه های  انباشت زباله ها،محیط زیست،آب آشامیدنی،تهدیدات سازه ای و غیره دانست و گفت : اگر برنامه ریزی درست و دقیقی براساس مطالعات علمی و تخصصی نداشته باشیم ،قطعا در آینده دچار بحران خواهیم شد.

  گفتنی است انجمن علمی پدافند غیر عامل دارای گرید A از وزارت علوم میباشد که شرایط آموزش و تربیت مربی متخصص پدافند غیر عامل را دارا می باشد و بزودی در مرکز آموزش رامسر به این امر مهم پرداخته خواهد شد.

  از علاقه مندان جهت ثبت نام و عضویت در انجمن علمی در آدرس سایت دعوت بعمل آید.

  گفتنی است اعضای این انجمن بر اساس انتخابات انجام گرفته به شرح زیر است.

  ۱-رستم زرودی ( رئیس انجمن)

  ۲-فرزاد عباس نژاد( نایب رئیس انجمن)

  ۳-مهدی ایزدی ( خزانه دار انجمن)

  ۴-حمید فاضلی ( عضو هیآت رئیسه انجمن)

  ۵-علی اکبر یوسف نژاد( عضو هیئت رئیسه انجمن)

  ۶-حسن خداوردی ( عضو هیئت رئیسه انجمن)

  ۷-حسین علی محمدی ( بازرس انجمن)

  ۸-محمد رضا حبیب زاده ( بازرس انجمن)

  ۹-مرتضی محمدی ( رئیس کمیته امنیت و اطلاعات انجمن)

  ۱۰- ﺳﯿﺪ ﺣﺴﯿﻦ ﺳﺎﺩﺍﺗﯽ ﻋﻀﻮﯾﺖ ﻫﯿﺎﺕ ﻣﺪﯾﺮﻩ

  ۱۱- ﺍﻣﯿﺮ ﺧﻠﻌﺘﺒﺮﯼ ﺩﺑﯿﺮ ﺍﻧﺠﻤﻦ ﻋﻠﻤﯽ

  PhotoGrid_1455135520448

  PhotoGrid_1455135492904PhotoGrid_1455135459626