اعتراض شدید بازیکنان و هواداران استقلال به حیدری/ اشک‌های غفوری و ممانعت شفر از رفتن بازیکنان به رختکن

چاپ

دربی 85 پایتخت

به گزارش رامسرنوین به نقل از  تسنیم، دربی ۸۵ پایتخت امروز ( پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی برگزار شد و پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر به برتری دست یافت.

* هواداران استقلال پس از شکست این تیم به سمت جایگاه خبرنگاران اشیایی را پرتاب کردند که موجب درگیری شد.

* در لحظات پایانی این دیدار پرتاب اشیا توسط هواداران استقلال به سمت زمین موجب شد عکاسان کنار زمین نیز مجبور به حضور در زمین شوند.

* در پایان این دیدار بازیکنان استقلال به سمت بیژن حیدری، داور این دیدار رفته و به عملکرد او به شدت معترض بودند. خسرو حیدری بیشترین اعتراض را نسبت به قضاوت داور این دیدار داشت که شفر با حضور در جمع بازیکنان استقلال و حیدری مانع اعتراض بیشتر آنها شد.

* هواداران استقلال در پایان این دیدار به شدت علیه بیژن حیدری شعار دادند و هواداران پرسپولیس نیز در این لحظات به تشویق ایسلندی پرداختند.

* هواداران استقلال از نحوه بازی بازیکنان این تیم رضایت داشتند و با وجود شکست در دربی به تشویق این تیم پرداختند. بازیکنان استقلال نیز از هواداران عذرخواهی کردند.

* وریا غفوری که به شدت از شکست این تیم در دربی ناراحت بود بعد از سوت پایان بازی اشک می‌ریخت.

* شفر مانع از رفتن بازیکنان این تیم به رختکن شد و از آنها خواست به سمت هواداران استقلال رفتند و به ابراز محبت آنها پاسخ بدهند.

* عادل فردوسی‌پور که برای مصاحبه با برانکو و شفر در زمین بازی حاضر شده بود بعد از ممانعت از مصاحبه سرمربیان سرخابی، قصد بازگشت به محل گزارش خود را داشت که در بین هواداران گرفتار شد و مجبور شد با بازگشت به زمین از مسیر دیگری برود.