پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • چهارشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۲ , Wednesday 22 March 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 8809
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۶ دی, ۱۳۹۴ - ۰۸:۳۷
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  مرگ مشکوک در نیمه شب برفی رامسر

  سقوط یک خودرو در دره عمیق جاده ییلاقی «جواهرده» رامسر، پلیس را در برابر معمای جنایی قرار داد.

  به گزارش نیمه پر، به نقل از روزنامه ایران، پلیس با تماس یکی از رانندگان عبوری در جریان ماجرای سقوط قرار گرفت. 

  بنا بر این گزارش، ساعت یک و ۵۰ دقیقه بامداد ۳۰ آذر ماه سال جاری بود که مرد ناشناسی در تماس با مأموران پاسگاه سخت سر ادعا کرد پیکان سفید رنگی را دیده که به داخل دره منطقه « اشکله چال» جاده جواهرده رامسر سقوط کرده است.

  با توجه به این گزارش، اکیپی از مأموران پلیس مأموریت یافتند تا با انجام بررسی‌های لازم علت و چگونگی وقوع حادثه را مورد کاوش‌های دقیق قرار دهند. در حالی که خودروی گشت پلیس آژیرکشان جاده خطرناک و لغزنده جواهر ده را پیموده و خود را به محل وقوع حادثه رساند، مشخص شد پیکر بی جان راننده خودرو از سوی امدادرسانان هلال‌احمر منطقه از عمق دره بیرون آورده شده است. در همین حال به دلیل مرگ راننده ماجرا به بازپرس کشیک رامسر اطلاع داده شد. دقایقی بعد بود که وی به همراه تیمی از مأموران آگاهی خود را به محل حادثه رسانده و تجسس‌های فنی در این باره آغاز شد.

  با وجود اینکه تاریکی شب و لغزنده بودن منطقه امکان انجام تحقیقات را با مشکل روبه‌‌رو می‌کرد بررسی‌های دقیق و فنی در این باره در دستور کار قرار گرفت. مشخص شد که از کف جاده خاکی تا انتهای دره ردی از آثار خون دیده می‌شد که همین عامل باعث شد تا پلیس احتمال وقوع قتل را منتفی نداند.

  در ادامه بررسی‌ها تحقیقات قضایی برای شناسایی قربانی حادثه متمرکز شده و معلوم شد که وی ۵۰ساله بوده و محمد ذبیحی نام دارد و از ساکنان شهر رامسر بوده است.

  براساس اظهارات یکی از بستگان قربانی حادثه، وی به عنوان راننده مسافر بر در حدفاصل رامسر به جواهر ده کار می‌کرد و محل زندگی‌اش در ابتدای جاده جواهر ده است.

  به گفته وی آثاری از ضرب و جرح در بدن قربانی حادثه دیده شده است. هر چند که احتمال دارد این آثار به خاطر برخورد قربانی حادثه با صخره‌های اطراف دره بوده باشد.

  براساس این گزارش به دستور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب رامسر تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد.