پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ , Thursday 8 June 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 22825
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۱ شهریور, ۱۴۰۰ - ۰۵:۲۳
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  نتایج نهایی آزمون استخدامی برای ۵ سازمان کشوری اعلام شد

  نتایج نهایی هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور برای ۵ سازمان اعلام شد.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از مهر، نتایج نهایی آزمون استخدامی سازمان انتقال خون ایران، سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان قضایی نیروهای مسلح، سازمان ملی استاندارد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان شامل دستگاه‌های اجرایی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی، اداره کل انتقال خون و اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان اعلام شد.

  به دنبال انتشار اطلاعیه‌های ۱۱ بهمن سال ۱۳۹۹، ۲۳ و ۲۵ فروردین، اول، ۱۹ و ۲۳ تیر و ۲۳ مردادماه ۱۴۰۰ نتایج نهایی ۵ دستگاه اجرایی در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور که در روزهای ۱۱ و ۱۲ دی ماه ۱۳۹۹ برگزار شد، در سایت سازمان سنجش منتشر شد.

  این نتایج مربوط به سازمان انتقال خون ایران، سازمان برنامه و بودجه کشور، سازمان بهزیستی کشور، سازمان قضایی نیروهای مسلح، سازمان ملی استاندارد و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سیستان و بلوچستان شامل دستگاه‌های اجرایی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سیستان و بلوچستان، اداره کل انتقال خون استان سیستان و بلوچستان و اداره کل بهزیستی استان سیستان و بلوچستان است.

  متقاضیان آزمون استخدامی در این دستگاه‌ها می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از نتیجه آزمون خود مطلع شوند.

  متقاضیان هریک از این دستگاه‌های اجرایی پس از دریافت نتیجه آزمون، لازم است برای اقدامات بعدی از روز دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ به سایت اطلاع رسانی دستگاه موردنظر مراجعه و بر اساس توضیحات و زمان بندی‌های مندرج در اطلاعیه دستگاه، اقدام کنند.

  نتایج نهایی آزمون سایر دستگاه‌های اجرایی کشور در هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور متعاقباً اعلام خواهد شد.

  برچسب ها :