پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹ , Saturday 23 January 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 16623
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۱۹ آبان, ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۰
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار
 •   

  ملی‌پوشی که درخواب مصدوم شد!

  یکی از ملی‌پوشان تیم فوتبال سایپا در اردوی تیم ملی و در هنگام خواب دچار شکستگی دنده شده است.

  به گزارش رامسرنوین به نقل از  بلاغ، دیدار افتتاحیه سومین دوره جام شهدا از ساعت ۱۵ امروز در ورزشگاه تختی تهران بین دو تیم سایپا و پارس جنوبی آغاز می‌شود اما این مسابقه به صورت زنده از شبکه ورزش پخش مستقیم نمی‌شود و همانطور که مسلولین شبکه ورزش در ورزشگاه تختی می‌گویند این بازی با ۴۵ دقیقه تاخیر روی آنتن خواهد رفت.

  * در حال حاضر که بیش از یک ساعت به آغاز بازی مانده تماشاگری در ورزشگاه حضور ندارد.

  * بعد از مدت‌ها دوربین‌های تلویزیونی اجازه حضور در ورزشگاه تختی را پیدا کردند.

  * تیم فوتبال سایپا دو بازیکن تیم ملی‌اش در آخرین اردوی تیم ملی در تهران دچار مصدومیت شدید شدند. حسین کنعانی‌زادگان مدافع سایپا با ضربه مهدی طارمی دچار پارگی رباط صلیبی شد اما ماجرای مصدومیت دانیال ماهینی دیگر بازیکن ملی پوش سایپا جالب است. دو دنده این بازیکن شکسته شده که ظاهرا این اتفاق در هنگام استراحت و خواب رخ داده و دانیال ماهینی از روی تخت بر زمین افتاده و دنده‌اش شکسته است. دانیال ماهینی هم در این بازی مقابل پارس جنوبی حضور ندارد.

  * این چهارمین بازی پارس جنوبی و سایپا در این فصل محسوب می‌شود. دو تیم دو بار در این فصل به صورت دوستانه با هم بازی کرده‌اند که یکبار قبل از شروع مسابقات بوده و بار دیگر هم در جریان تعطیلی لیگ انجام شده است. دو تیم در نیم فصل لیگ برتر هم با هم بازی کردند و امروز در جام شهدا بار دیگر مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

  * ایوب کلانتری دیگر بازیکن تیم فوتبال سایپا هم در بازی با سپیدرود رشت با ضربه‌ای که توحید غلامی بازیکن سپیدرود به او زده است دچار پارگی رباط شده است این بازیکن هم امروز سومین غایب نارنجی‌پوشان است.

  * دیدار دو تیم ساعت ۱۵ آغاز می‌شود.