پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ , Thursday 9 February 2023
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 14664
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۹ شهریور, ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۷
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  جولان اراذل و اوباش و ایجاد مزاحمت به نوامیس مردم در جواهرده رامسر

  درگیری اراذل و اوباش با یکی از مسئولین رامسر پس از تذکر لسانی

  حوالی عصر روز گذشته برخی منابع خبری از جولان اراذل و اوباش و مزاحمت به نوامیس مردم در منطقه گردشگری جواهرده رامسر خبر دادند.

  به گزارش رامسرنوین، حوالی عصر روز گذشته برخی منابع خبری از جولان اراذل و اوباش و مزاحمت به نوامیس مردم در منطقه گردشگری جواهرده رامسر خبر دادند که منجر به درگیری فیزیکی با یکی از مسئولین نهادهای شهرستان رامسر انجامید.

  این خبر می افزاید: دو جوان که سوار بر یک موتور بودند در خیابان و کوچه پس کوچه های منطقه گردشگری جواهرده مشغول به ایجاد مزاحمت و حتی آزار دختران و بانوان بودند که یکی از مسئولین شهرستان رامسر جهت تذکر به دو جوان مذکور نزدیک آنها می شود.

  در ادامه این مسئول رامسری یکی از نهادهای شهرستان که با زبانی لین و نرم در حال تذکر دادن و درخواست اتمام کار خلاف آن دو جوان بود متاسفانه یکی از جوان ها که در همان زمان عربده می کشید با تهدید و ارعاب با مسئول رامسری به طور فیزیکی درگیر می شود و پس از آن پا به فرار می گذارد.

  بنا به گزارش منابع خبری پس از این اتفاق ماموران انتظامی اقدامات اولیه را جهت دستگیری اراذل و اوباش فراری انجام می دهند و پس از ساعتی راکب موتور دستگیر می شود و دقایقی قبل نیز فرد ضارب با تلاش ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.

  طبق گفته منابع خبری شنیده شده است یکی از این اراذل به نام (م ک ه) دارای سابقه تجاوز به عنف بوده است و در سال های گذشته در زندان به سر می بُرد که حکم تخلفات سابقش حتی به اعدام کشیده شد که به دلایلی حکم لغو و پس از ۶ سال به سر بردن در زندان آزاد می شود.

  گفتنی است که در تخلف سابق این فرد چند فرد دیگر نیز او را همراهی می کردند که با او آزاد شدند.

  این در حالی است که این فرد متخلف پس از آزادی از زندان هنوز دست از مزاحمت برای نوامیس مردم برنداشته است و حتی با ایجاد ارعاب و تهدید با یکی مسئولین شهرستانی درگیر می شود و امنیت منطقه گردشگری جواهرده را برای نوامیس گردشگران و بومیان منطقه دچار تزلزل می کند.

  انتظار می رود مسئولین امنیتی و انتظامی و همچنین نهادهای تصمیم گیر در شهرستان رامسر برخورد های جدی با متخلفین داشته باشند و همچنین در جهت برقراری امنیت پایدار در مناطق گردشگری موجبات آرامش و آسایش گردشگران و بومیان را فراهم سازند.

  لازم به ذکر است پایگاه بسیج مالک اشتر ناحیه مقاومت سپاه رامسر نیز همه ساله در فصل های گرم سال در منطقه گردشگری رامسر با استفاده از بسیجیان خود در تلاش است تا امنیت اجتماعی پایدار را برای ساکنین و گردشگران فراهم سازد.

  در پایان طی اطلاعاتی که بدست آمده است دادستان استان مازندران حجت الاسلام اسدالله جعفری و احمد جعفر سعیدی، دادستان شهرستان رامسر و همچنین سرهنگ شاهنظری فرمانده انتظامی رامسر به جد پیگیر اتفاق رخ داده عصر دیروز هستند.