پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰ , Saturday 16 October 2021
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 14330
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲ تیر, ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
 • شما اینجا هستید :آخرین اخبار > اخبار شهرستان رامسر > خبر برگزیده > سیاسی > ویژه ها
 •   

  امام جمعه رامسر:

  اتحاد عربی بر علیه اسلام، حاصل توطئه آمریکا و اسرائیل است/ روز قدس روز همبستگی جهان اسلام بر علیه دنیای کفر است

  امام جمعه رامسر گفت: روز قدس روز همبستگی و اتحاد جهان اسلام بر علیه دنیای کفر است و با حضور مردم کشورهای اسلامی جهان اسرائیل را از صفحه روزگار محو خواهد کرد.

  به گزارش رامسرنوین، حجت الاسلام سید جعفر رضایی در جمع راهپیمایان روز جهانی قدس در رامسر با اشاره به اینکه با گذشت ۳۸ سال از پیروزی انقلاب اسلامی فرهنگ مبارزه با اسرائیل از مرزهای ایران به تمام دنیا صادر شد، گفت: در روز قدس شاهد حضور تمام مردم جهان در مبارزه با اسرائیل هستیم.

  وی تصریح کرد: اتحاد برخی کشورهای اسلامی و عربی با استکبار بر علیه کشورهای منطقه نتیجه اش اختلاف افکنی است؛ این افراد در تربیت و تشکیل گروه های تکفیری از بدنه جهان اسلام بر علیه جامعه اسلامی سود می برند و با به جان هم انداختن آنها موجب تضعیف دنیای اسلام و اتحاد رژیم اشغالگر قدس می شود، این امر از سیاست های دنیای استکباری است که برای حفظ اسرائیل آن را تقویت می کنند.

  امام جمعه رامسر گفت: روز قدس روز همبستگی و اتحاد جهان اسلام بر علیه دنیای کفر است و با حضور مردم کشورهای اسلامی جهان اسرائیل را از صفحه روزگار محو خواهد کرد.

  وی افزود: از اقدامات افتخار آمیز سربازان جان برکف انقلاب اسلامی در سپاه پاسداران عمل به موقع و انتقام سخت در پاسخ به ترقه بازی های گروه های تکفیری و تروریستی در ایران بود که نشان دهنده اقتدار ایران در منطقه است.

  رضایی اظهار کرد: موشک هایی که به سمت مقر تروریست های داعشی شلیک شد  به صورت عملی بدور از میدان مجازی و با مانور تسهیلاتی و فکر و ایده ایرانی ساخته شده جواب داد و این رفتار باعث شد افرادی که بر علیه ایران یاوه سرایی می کردند به سزای اعمالشان برسند.

  وی افزود: با وجود گذشت چندین روز از حملات سپاه به داعش هیچ اظهار نظری از سوی مقامات آمریکایی که همواره ایران را تهدید به گزینه های روی میز می کردند مشاهده نمی کنیم که نشان دهنده بهت و ترسی است که آنها و رژیم اشغالگر قدس و عربستان سعودی را فرا گرفته است.

  وی تصریح کرد: اگر در طول ۳۸ سال انقلاب اعلام کردیم که هیچگاه از تهدیدها نترسیده و زیر بار حرف زور نمی رویم به صورت عملیاتی نشان دادیم آماده مبارزه با هرگونه زیاده خواهی و تهاجم دشمنان هستیم.

  رضایی خاطرنشان کرد: ایران اسلامی در طول ۸ سال دوران دفاع مقدس ایده ها و افکار و توان خود را به دنیا اثبات کرد اما برخی هنوز نمی خواهند باور کنند که کشورمان در سال های اول پیروزی انقلاب اسلامی با دست خالی و کمبود امکانات در برابر دشمنان ایستادگی کرد و امروزه در برابر دشمنان مستحکم تر ایستادگی خواهد کرد.

  وی افزود: حملات سپاه به داعش به موقع بود و شاهد عقب رفت دنیای استکبار شد که امیدواریم دیکتاتورهایی که به دنیای استکبار کمک می کنند نیز با موشک های ایرانی نابود شوند.