پایگاه خبری تحلیلی رامسرنوین
 • گزیده اخبار :
 • پنج شنبه ۱ آبان ۱۳۹۹ , Thursday 22 October 2020
  Ramsarnovin.ir
  آرشیو سایت

 • کد مطلب : 12788
 • تعداد نظرات : ۰ نظر
 • تاریخ انتشار خبر : ۲۸ آذر, ۱۳۹۵ - ۰۵:۴۰
 • شما اینجا هستید :اخبار شهرستان رامسر > چند رسانه ای > خبر برگزیده > ویژه ها
 •   

  به مدت 10 روز تا شب یلدا:

  برگزاری نمایشگاه خیریه نقاشی با شعار «هم‌سو با طبیعت برای زندگی» در رامسر+تصاویر

  نمایشگاه خیریه نقاشی با شعار «هم‌سو با طبیعت برای زندگی» به مدت ۱۰ روز در مرکز خرید آرامش شهرستان رامسر از ۲۱ آذر ماه تا پایان ماه همزمان با شب یلدا برگزار می شود.

  به گزارش نیمه پُر رامسر، نمایشگاه خیریه نقاشی با شعار «هم‌سو با طبیعت برای زندگی» به مدت ۱۰ روز در مرکز خرید آرامش شهرستان رامسر برگزار می‌شود که از ۲۱ آذر ماه تا پایان ماه همزمان با شب یلدا ادامه دارد.

  این نمایشگاه به همت انجمن سیمرغ شهرستان رامسر در راستای حفظ محیط‌زیست و گسترش احسان و نیکوکاری برگزار می شود و عواید حاصل از آن برای حمایت از کودکان نیازمند شهرستان هزینه می‌شود.

  دبیر انجمن سیمرغ با اشاره به آغاز به‌کار و در حال رسمی کردن این انجمن، گفت: ایده چنین فعالیتی در کمیته فرهنگی انجمن مطرح شد که پس از بیان آن مورد استقبال مسئولان شهرستان قرار گرفت.

  امیرحسین حلاجیان با اشاره به همکاری فرماندار، شهردار و مدیریت آموزش و پرورش سیمرغ، اظهار کرد: تصمیم بر آن شد که در هفته وحدت چنین نمایشگاهی را برگزار کنیم و برای این منظور به مدارس شهرستان رفته و از دانش‌آموزان دعوت کردیم که نقاشی‌های خود را در زمینه محیط‌زیست در نمایشگاه به نمایش بگذارند.

  وی با اشاره به جمع‌آوری ۱۱۰۰ نقاشی و انتخاب ۸۰۰ عدد آن برای نمایش در جشنواره تصریح کرد: اگر ظرفیت‎های ما اجازه دهد قصد داریم هرساله این نمایشگاه را برگزار کنیم و عواید حاصل از آن را برای دانش آموزانی که مورد شناسایی قرار دادیم در اختیار قرار دهیم.

  ۴۱۲ ۴۴۷۱ ۷۷۴۱ photo_2016-12-17_21-28-12 photo_2016-12-17_21-28-15 photo_2016-12-17_21-28-17

  photo_2016-12-17_21-29-40